Rezervace štěňat

 

 

Štěňátka jsou připravená k odběru od 8 týdne jejich věku, kdy jsou odčervená, očkována a opatřena čípem.

Štěňátko si můžete rezervovat již od jeho narození, pokud je složena požadovaná záloha, máte jistotu, že Vaše štěňátko již nebude dále nabízeno dalšímu zájemci. Záloha je zavazující a tudíž nevratná a slouží na částečnou  úhradu veterinární péče a krmení štěňátka do jeho odběru novým majitelem. Zbývající část ceny štěněte je předána při podpisu kupní smlouvy a předání štěněte.

Kupující má možnost vybrat si sám jméno štěněte na příslušné písmeno, které mu bude zapsáno do průkazu původu do 3 týdnů věku štěněte, jelikož vrh štěňat je hlášen k zápisu do 4 týdnů věku štěněte.

Kupní cena zahrnuje očkování, odčervení, čípování a průkaz původu, který je chovatel povinen zaslat doporučeně na adresu kupujícího bez zbytečného odkladu poté, co jej obdržel z plemenné knihy ČMKJ, kterou byl PP vystaven. Obvykle to trvá v rozmezí 3 až 6 měsíců stáří štěněte. Zároveň štěňátko dostane do svého nového domova granulky na které je zvyklé a svou hračku, aby mu nebylo smutno na cestě za novým domovem.

S kupní smlouvou vám poskytneme informace  o  novém členu domácnosti . Pokud to bude v našich možnostech, rádi vám vždy ochotně odpovíme na Vaše otázky a naopak  budeme vděční za zprávičky, jak se štěňátku daří popř. za foto, jak roste.